Váš nákup
0

Moje cesta k józe

Jmenuji se Petra Bzirská a jsem lektorkou jógy a gravidjógy I. stupně. Jsem především také máma dvou krásných dcer, starší Anežky, s níž jsem si prošla běžným porodem v nemocničním prostředí, a mladší Valentiny, kterou jsem s asistencí dvou porodních asistentek a svého manžela Dalibora porodila v klidném prostředí našeho domova.

I. osudové setkání - AUTONEHODA

K józe mě přivedlo několik osudových setkání. Prvním z nich byla těžká autonehoda v roce 2000. Prožitek blízké smrti a celá řada závažných zranění, kdy lékaři přestávali věřit, že se ještě někdy postavím na nohy, byly zásadním momentem mého uvědomění, že život je dar, a musím ho zaplnit něčím, co mi dává smysl. Lékařské prognózy se naštěstí nevyplnily a já se pustila do různých aktivit. Zahájila jsem tříleté studium arteterapie a psychologie, stále jsem však nenalézala uspokojivou odpověď na to, jak harmonicky a smysluplně tvořit svůj život.

II. osudové setkání - JÓGA

Až teprve seznámení s milou, krásnou a pozitivní, tehdy 56letou učitelkou jógy Mgr. Jarmilou Koudelkovou, pro mne znamenalo druhé osudové setkání na cestě k józe. Meditace, řízené vizualizace, relaxace i cvičení jsem vnímala jako zázrak. Začala jsem praktikovat jógové techniky každý den a můj život se výrazně změnil k lepšímu. MÉ TĚLO SE DÍKY JÓZE VRÁTILO K PLNÉMU ZDRAVÍ A PSYCHICKÉ ROVNOVÁZE. 

III. osudové setkání - A centrum

Zanedlouho jsem se setkala také s Mgr. Katarínou Zatovičovou, zakladatelkou A centra, prostoru pro rodinu, kde jsem v roce 2004 začala působit. Dodnes zde vedu lekce gravidjógy včetně výuky budoucích lektorů gravidjógy v rámci vzdělávacího programu s názvem Aktivní a vědomá příprava na mateřství a rodičovství. Současně pořádám pravidelné lekce gravidjógy a jógy po porodu ve Stromce i Centru trvalého zdraví Cordeus a provádím pravidelné meditace v ženské skupině v Ovenecké zaměřené na harmonizaci čaker.

IV. osudové setkání – HUDBA

S Ing.Petrem Piňosem, muzikantem, skladatelem a léčitelem, jsem se setkala po návratu z Indie. Našli jsme společné téma a tím je vnitřní harmonie díky relaxacím, relaxační hudbě a meditacím. Spolu nabízíme semináře zaměřené na hlubinné léčení v práci s hudbou a dechem.

Kromě pravidelných lekcí nabízím Individuální lekce jógy, gravidjógy i jógy po porodu. Soukromé lekce plně vycházejí z potřeb mých klientek.

V současné době rovněž připravuji víkendové semináře gravidjógy a jógy po porodu pro instruktory, duly a další doprovodné profese a nastupuji do kurzu pro práci duly. 

Kontakty

Petra Bzirská
Hořejší 108, 252 26 Kosoř
737 811 447

Máte dotaz? Napište mi …

… poprosím o Váš email …
… a text Vaší zprávy sem.
 
Moje cesta k józe

© Copyright 2017 Gravidjoga. All rights reserved. Design by Grafiro.